Zbiórka dla rodzin Wrocławskich Policjantów

W dniu 1 grudnia 2023 roku, około godz. 22.30 we Wrocławiu doszło do tragedii, w której ucierpieli dwaj Policjanci – zostali postrzeleni w głowy przez osobę poszukiwana listem gończym. Cała tragedia była relacjonowana przez ogólnopolskie media wiec materiały na ten temat można znaleźć w całej sieci.

Wstrząśnięci wydarzeniami we Wrocławiu odpowiadamy na pytania niebieskiej braci.

W związku z potrzebą serca, okazania wsparcia rannym policjantom oraz ich rodzinom oraz zwykłą ludzką solidarnością, uruchamiamy tą zrzutkę by móc wesprzeć nie tylko duchowo, ale i materialnie rodziny, które na pewno będą wymagały wsparcia. Pieniądze zdrowia nigdy nie zwracają, ale mogą sprawić, że problem skąd wziąć środki finansowe zostanie rozwiązana.

Dlatego postanowiliśmy uruchomić szybką zrzutkę z której wszystkie środki finansowe trafią do rodzin policjantów.

Zbiórka zakończy się przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za każdą wpłatę.