top of page

REGULAMIN WYCIECZEK

Ramowy regulamin wycieczkach organizowanych przez NSZZ „Solidarność Funkcjonariuszy
i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego

 

1. Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego, nie jest biurem turystycznym, lecz organizatorem, a zamieszczane szczegółowe propozycje wyjazdów stanowią ofertę operatorów turystycznych uzyskanych w wyniku złożenia najkorzystniejszej oferty.

2.Ogłoszenia szczegółowe w zakresie konkretnego terminu i planu wyjazdów będą pojawiać się niezwłocznie po uzyskaniu najatrakcyjniejszej oferty.

 

3. Wstępne zapisy na proponowane wyjazdy przyjmowane są CAŁOROCZNIE za pośrednictwem poczty e-mail: mlukasik@malopolskapolicja-solidarnosc.pl podając w TYTULE „kierunek wyjazdu”, a w TREŚCI imię i nazwisko, ilość osób i dane kontaktowe.

 

4. W przypadku dokonania wstępnego zapisu, Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego, po ukazaniu się ogłoszenia szczegółowego, skontaktuje się z daną osobą, celem potwierdzenia.

 

5. W przypadku potwierdzenia wyjazdu uczestnik wyraża zgodę na Ogólne Warunki Uczestnictwa określone każdorazowo dla danego wyjazdu. 

6. Po potwierdzeniu wyjazdu przez minimum 45 osób, Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego, podpisuje umowę z operatorem turystycznym

 

7. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji wycieczki zgodnie z zasadami RODO.

 

8. Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela wyłącznie Z-ca Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego, Maria Łukasik pod nr tel. 881 221 505

9. Operator turystyczny z którym zostaje podpisana umowa nie udziela ŻADNYCH informacji w zakresie organizacji, zapisów i rezygnacji z wyjazdu.

 

10. Możliwość zorganizowania wypoczynku dla grupy 45 osób z spoza garnizonu małopolskiego.

bottom of page