top of page

Warto pomagać - przekaż 1,5%


Jeżeli zastanawiasz się na jaki cel przeznaczyć 1,5% zw swojego podatku to poniżej przedstawiamy cele na które można dokonać wpłaty.

Syn Policjanta z Krakowa


"Przekaz proszę na rozliczeniu swój 1,5% podatku na rzecz mojego syna Stasia, który ma autyzm. Za nami już ponad 7 lat rehabilitacji, ale pomimo postępów syn nadal potrzebuje pomocy w całościowym rozwoju. W celu przekazania 1,5% podatku na rzecz Stasia, wpisz proszę w swoim zeznaniu podatkowym nr KRS: 0000387207 oraz cel szczegółowy: 238 Stanisław Tracz. Z góry dziękuje w imieniu własnym i Stasia! Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego!!!:)"

Córka Policjanta


Mam na imię Antonina, Urodziłam się 10.04.2023r. Zostałam u mnie zdiagnozowana wada serce pod postacią Tetralogii Fallota z hipolizą zastawki płucnej i pnia płucnego. Czeka mnie w najbliższym czasie bardzo ważna operacja a w przyszłości liczne kontrole u specjalistów. Bez operacji codzienne funkcjonowanie i zabawy są znacznie trudniejsze. Każdy drobny wysiłek fizyczny powoduje, że szybko się męczę. Mojej serduszko z każdym dniem jest wystawiane na coraz większy wysiłek. Ciśnienie, które zwiększa się w moim serduszku każdego dnia sprawia, że moje życie jest zagrożone. Z uwagi na to, że nie udało się przeprowadzić operacji w zaplanowanym czasie, na chwile obecną jestem obarczona powikłaniami po operacji. Pieniądze z przekazanej darowizny pomogą pokryć moje dalsze leczenie u specjalistów oraz rehabilitację.

Siostrzeniec Policjantki


Miłoszek ma nie jedną, a wiele wad wrodzonych. Problemy z układem moczowym, ubytek między komorami w serduszku i na dodatek stopy końsko-szpotawe. Poinformowano nas, że chłopczyk może urodzić się martwy albo nie doczekać do porodu. Powoli układaliśmy sobie w głowie jak będzie wyglądać nasze życie po narodzinach. Nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że Miłoszek może nie przeżyć porodu. Na szczęście Miłosz się urodził, a nawet otrzymał 10 punktów w skali Apgar. Nasze szczęście jednak nie trwało zbyt długo. Po narodzinach poinformowano nas, że oprócz wad, o których wiedzieliśmy wcześniej, chłopiec urodził się bez oka oraz ma rozszczep podniebienia.

Córka Policjanta


Dziewczynka cierpi na mukowiscydozę, chorobę, która wyniszcza jej malutki organizm. Potrzebuje rehabilitacji oddechowej i drogiego leczenia farmakologicznego. Każdy może wesprzeć rodzinę w walce z ciężką chorobą dziecka. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą apeluje o wsparcie, datki można wpłacać na numer konta 49 1020 3466 0000 9302 0002 3473 z dopiskiem Iwona Bańkosz.

Brat Policjanta


Nigdy nie myślałam, że będę pisać tekst z prośbą o pomoc. Ale życie jest okrutnie nieprzewidywalne. Choroba u męża, ojca dwójki dzieci, zaczęła się od zwykłego zapalenia ucha. Tomek nie był w stanie odpowiadać na moje pytania i z bezsilności zaczął płakać. Nie zastanawiałam się ani minuty, tylko zadzwoniłam na pogotowie ratunkowe.
Były Policjant


Rafał to były policjant z KP IV w Krakowie. Niestety w 2013 roku stwierdzono u niego stwardnienie rozsiane. "Choroba odbiera mi sprawność, dlatego potrzebuje częstej rehabilitacji, aby móc jak najdłużej funkcjonować w miarę samodzielnie. Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc."

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach


Fundacja opiekująca się najbliższymi, którzy wypełnili słowa raty ślubowania do samego końca.

Fundacja na rzecz wsparcia pracowników Policji i ich rodzin Blue Line Brotherhood


Fundacja założona przez Organizację Międzyzakładową NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Podbeskidzie, której celem jest pomoc pracownikom policji w trudnych życiowych sytuacjach.


Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page