top of page

Puchar jest nasz !!!
„I Turniej o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej – Jedlicze 2022” odbył się w sobotę 22 maja 2022 r.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie A swoje mecze rozegrały:

OPP w Rzeszowie, KPP w Lesku, KMP w Rzeszowie, Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Rzeszowie, Podkarpacka Policja Solidarność.

W grupie B znalazły się drużyny:

KMP w Krośnie, KMP w Sanoku, KPP w Strzyżowie, Małopolska Policja Solidarność.

Drużynę z Małopolskiej Policji Solidarność reprezentowali:

st. asp. Paweł Nowak, asp. sztab. Paweł Grygiel, sierż. Daniel Rojek, post. Daniel Abram, sierż. Wojciech Zięba, asp. sztab. Mariusz Cieślicki, Bogdan Sławecki, Paweł Zięcina, kierownik drużyny sierż. sztab Jacek Łukasik.

W fazie grupowej drużyna z Małopolski zmierzyła się z drużynami z KPP w Sanoku (2:0) KPP w Strzyżowie (0:2) KMP w Krośnie KPP (2:1) i z drugiego miejsca awansowała do półfinału.

W meczy półfinałowym nasza drużyna zmierzyła się z przedstawicielami z OPP w Rzeszowie. Po zaciekłym i wyrównanym meczu drużyna z OPP w Rzeszowie została pokonano 2:1.

W meczu o pierwsze miejsce ponownie Małopolska Policja Solidarność zmierzyła się z drużyną z KPP w Strzyżowie. Po zaciętym trzysetowym meczu drużyna Małopolska Policja Solidarność została zwycięzcą całego turnieju.

Jednocześnie wraz z turniejem trwała akcja pomocy córce naszego niebieskiego brata Mai dla której udało się zebrać prawie 2 tyś. zł na dalsze leczenie.

Szczegółowa relacja i więcej zdjęć w artykule JEDLICZE24


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page