top of page

CO BĘDZIE JESZCZE ZAKAZANE!? JAKIE ABSURDY NAS CZEKAJĄ??!!

Najpierw zabronili pobierać broń służbową, ale przyszła refleksja i wydali im broń na dzień przed przybyciem Komendanta Głównego Policji z wizytą na granicę Polsko-Białoruską  

Bezpieczeństwo było zapewniane przez funkcjonariuszy z jednostki konterrorystycznej. Dodatkowym wyposażeniem była kamizelka taktyczna z wkładami balistycznymi.


Widocznie owa kamizelka okazała się niewygodna i nie spełniała oczekiwań, gdyż patrole oficerskie z KGP zaczęły skrupulatnie kontrolować jakież to kamizelki mają na sobie policjanci ruchu drogowego.


Bareja i Monty Python nie wpadł by na lepszy scenariusz komedii. Niestety to nie jest film a prawdziwe życie, w którym Oficerowie stawiają wyżej archaiczne przepisy nad życie i zdrowie Policjantów !!


Poniżej prezentujemy List Otwarty do Pana Premiera Donalda Tuska, Ministra Tomasza Siemoniaka, z apelem aby w końcu doszło do refleksji ze strony ministerialnej oraz z propozycją gotowego, prostego i podanego na tacy rozwiązania, polegającym nad DOPISANIEM dwóch ustępów do Rozporządzenia


Opracowanie:

Zespół prasowy Krajowej Sekcji Funkcjonariuszy i Pracowników Policji NSZZ "Solidarność"


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page