Marlena Bajsarowicz z kolejnym medalem
- 7 maj
- 1 minut(y) czytania
W dniach 1–4 maja w czeskiej Pradze odbyły się 9.Mistrzostwa Europy Policji w Maratonie organizowane w ramach Vodafone Prague Marathon 2026 . Nasi reprezentanci rywalizowali z funkcjonariuszkami i funkcjonariuszami z 22 krajów Europy.

Wśród reprezentantek Polskiej Policji udział w maratonie wzięła policjanta z st. sierż. Marlena Bajsarowicz z KMP w Nowym Sączu.

Nasza kobieca drużyna Polskiej Policji zdobyła 🥉 brązowy medal Mistrzostw Europy Policji w Maratonie.

Jest to kolejny sukces w karierze naszej członkini Marleny, której serdecznie jej i wszystkim policjantkom gratulujemy !!!









Komentarze