top of page

Marlena Bajsarowicz z kolejnym medalem

  • 7 maj
  • 1 minut(y) czytania

W dniach 1–4 maja w czeskiej Pradze odbyły się 9.Mistrzostwa Europy Policji w Maratonie organizowane w ramach Vodafone Prague Marathon 2026 . Nasi reprezentanci rywalizowali z funkcjonariuszkami i funkcjonariuszami z 22 krajów Europy.



Wśród reprezentantek Polskiej Policji udział w maratonie wzięła policjanta z st. sierż. Marlena Bajsarowicz z KMP w Nowym Sączu.



Nasza kobieca drużyna Polskiej Policji zdobyła 🥉 brązowy medal Mistrzostw Europy Policji w Maratonie.



Jest to kolejny sukces w karierze naszej członkini Marleny, której serdecznie jej i wszystkim policjantkom gratulujemy !!!



 
 
 

Komentarze


Komentowanie tego posta nie jest już dostępne. Skontaktuj się z właścicielem strony, aby uzyskać więcej informacji.

Copyright © 2021 - 2026 by Organizacja Województwa Małopolskiego ZZ Policyjna Solidarność

bottom of page