top of page

ALBANIA - ALL INCLUSIVE

Cenisz wysoki komfort wypoczynku, dobrą zabawę. Lubisz smaczne jedzenie, plaże, góry, wspaniałą pogodę, zabytki a jednocześnie chcesz mieć blisko do centrum i sklepów skorzystaj z odpoczynku w Durres. Niezapomniane wrażenia czekają.

 

Położone nad Adriatykiem, jest jednym z ważniejszych albańskich ośrodków turystyki i drugim co do wielkości miastem w Albanii.

 

Hotel Germany****, pokoje z łazienkami, klimatyzacją. Wspaniale wyposażone centrum fitness, bar przy basenie i bar na plaży. Hotel dysponuje prywatną strefą na plaży na długim piaszczystym wybrzeżu z promenadą z barami i restauracjami. Oddany do użytku w 2016 r., po generalnym remoncie przyciąga jasnymi i eleganckimi wnętrzami. W hotelu czekają na gości komfortowe, przestronne pokoje oraz restauracja serwująca dania kuchni albańskiej i międzynarodowej. Doskonały wybór dla osób ceniących sobie wysoki standard wypoczynku. Doskonała baza wypadowa do zwiedzania centrum Durres, jednego z najstarszych miast w kraju z głównym portem i zabytkami z czasów Cesarstwa Rzymskiego, oraz całej Albanii. Jego długa historia, prowadząca średniowiecza, zostawiła po sobie wiele atrakcji turystycznych, także z czasów rzymskich. Warto zobaczyć pozostałości murów miejskich, rzymskiego forum i amfiteatru.

 

Możliwe wycieczki

Tirana

Durres

Kruja

Albania (6) 1.jpg
Albania (30) 1.jpg
Albania (52) 1.jpg
Albania (21) 1.jpg
Albania (12) 1.jpg
Albania (54) 1.jpg
Albania (62) 1.jpg
Albania (33) 1.jpg
bottom of page