Manifestacja 17 listopada 2022 r.

17 listopada 2022 r. (czwartek) o godz. 12.00 rozpocznie się MARSZ GODNOŚCI - marsz o godne wypłaty, marsz o godne życie, marsz o godność funkcjonariuszy i pracowników.

W tym dniu w Warszawie szeroko rozumiana sfera budżetowa przypomni Rządzącym naszym krajem, że władza raz dana nie jest na zawsze,

Bez nas nie funkcjonuje Państwo, bez nas nie ma bezpieczeństwa, bez nas nie ma rządzących.

Politycy zatraceni w bańce uwielbienia musza sobie przypomnieć, że to my podczas wyborów wybieramy swoich reprezentantów do zarządzania krajem. Powierzamy im w ich ręce wielka władzę, przywileje oraz odpowiedzialność.

W związku z tym chcemy GODNIE być wynagradzanymi za naszą ciężką służbę i pracę.

Dzisiaj "budżetówka" nie ma nic do zaoferowania na atrakcyjnym rynku pacy w sektorze prywatnym. Specjaliści, doświadczeni pracownicy odchodzą, a osoby na kierowniczych i decyzyjnych stanowiskach nie widzą problemu bo przerzucają ogrom pracy na innych pracowników aby tylko tabelki, normy i statystyka się zgadzała.

Dlatego mówimy głośne NIE !!!

NIE PRACY i SŁUŻBIE ZA KILKA OSÓB ZA TO SAMO WYNAGRODZENIE !!!

NIE ZAROBKOM Z KTÓRYCH NIE MOŻNA UTRZYMAĆ RODZINY !!!

NIE PONIŻAJĄCYM PODWYŻKOM !!!

NIE OBIETNICOM BEZ POKRYCIA !!!

Do udziału w manifestacji zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy i pracowników nie zależnie czy są członkami naszego związku czy też nie !!!

Pomimo manifestacji nie zapominajmy o swoich postulatach oraz o trwającej akcji protestacyjnej i AKCJI 41

Informacje organizacyjne:

Wyjazd 17 listopada 2022 - czwartek - w godzinach porannych.

Planowane wyjazdy autokratów: Nowy Sącz, Kraków - w przypadku większej ilości osób będą dodatkowe autokary z innych miejscowości.

TRASA PRZEJAZDU:

1. Gorlice -> Nowy Sącz (4.00) -> Brzesko -> Tarnów (5.00) -> Dabrowa Tarnowska -> Kielce -> Warszawa.

2. Kraków (6.00) -> Warszawa

W trakcie dojazdu planowany jest przystanek na ciepły posiłek (zakup we własnym zakresie).

Przyjazd do Warszawy około 11.30.

Rozpoczęcie manifestacji godz. 12.00.

Trasa przemarszu:

1. Siedziba Komisji Europejskiej w Polsce ul. Jasna.

2. ul. Marszałkowska.

3. Sejm RP.

4. Aleje Ujazdowskie.

5. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

6. Belwederska.

7. Ambasada Rosji.

Czas Manifestacji około 3 godziny.

Wyjazd z Warszawy około godz. 16.30.

Członkom związku w ramach delegacji przysługuje dieta.

Dla wszystkich uczestników przewidziano napoje.

Koszt wyjazdu - wszystkie koszty organizacyjne pokrywa NSZZ "Solidarność".

ZAPISY PRZYJMUJEMY DO 14 listopada 2022 r.

Osoby chcące wziąć udział w Manifestacji proszone są o zgłaszanie się do:

2. Członków Prezydium

3. mailowo: zarzad@malopolskapolicja-solidarnosc.pl - w temacie MANIFESTACJA