top of page

Konkurs dla aktywnych członkówOrganizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego przygotowała konkurs dla wszystkich swoich członków, którzy korzystają z pakietów MEDICOVER.


Od miesiąca maja do października 2022 r. co miesiąc do wygrania jedna opaska Xiaomi Band 6.


W losowaniu bierze każdy członek naszej organizacji, który skorzysta z pakietu Medicover i opłaci do na następny miesiąc.


W przypadku wylosowania opaski przez członka, nie bierze on udziału w następnych losowaniach.
REGULAMIN

1. Regulamin dotyczy losowania opasek sportowych Xiaomi Band 6 Smartband w okresie maj październik 2022 r.

2. Uczestnikami losowania są tylko i wyłącznie członkowie OM NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego, korzystający z Oferty MEDICOVER SPORT.

3. Listę uczestników sporządzą na dane losowanie Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej OM NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego do 24 dnia każdego miesiąca.

4. Losowanie opasek odbywa się pomiędzy 25 a 30 dniem miesiąca spośród osób które zapisały się i opłaciły pakiet Medicover na następny miesiąc.

5. O terminie losowania informowani są osoby wymienione w pkt 2 za pomocą aplikacji Signal w grupie Medicover.

6. Losowanie przebiega za pomocą pojemników nieprzeźroczystych w których umieszczone jest imię i nazwisko osoby spełniającej warunek określony w pkt. 2.

7. Losowanie przeprowadza Prezydium Komisji Międzyzakładowej OM NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego.

8. Losowanie jest rejestrowane za pomocą urządzenia rejestrującego obraz i dźwięk.

9. Uczestnik, który został zwycięzcą nie może ponownie brać udziału w losowaniu.

10. Zwycięzca otrzymuje Xiaomi Band 6 Smartband w ciągu 7 dni roboczych od losowania.

11. Wszelkie skargi i wnioski dotyczące procedery losowania należy kierować do Komisji Międzyzakładowej OM NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Małopolskiego w terminie 3 dni od daty losowania.

留言


留言功能已關閉。
bottom of page