top of page

Komunikat - wpisowe !!!


KOMUNIKAT

Pragniemy zdementować informację o "wpisowym" przy zapisywaniu się do naszych organizacji.

W związku z pojawiającymi się informacjami o rzekomej opłacie wpisowej dla osób, które chcą przystąpić do naszych organizacji i która ma wynosić od 50 do 200 zł - zaprzeczamy takim informacjom.


NSZZ "Solidarność" nie pobiera żadnej opłaty WPISOWEJ !!!

Jedyną opłatą przynależności do Organizacji Międzyzakładowych NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji jest składka członkowska.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby nie potrafią pogodzić się, że w Policji działa drugi NIEZALEŻNY Zawiązek Zawodowy, który zrzesza i reprezentuje wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Dlatego takie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest dla nas dowodem, obaw i strachu w związku z dynamicznym rozwojem Solidarności w Policji. To dzięki nowej jakości jaką prezentujemy, takie próby dyskredytacji naszych organizacji utwierdzają nas w słuszności powołania do życia nowego związku dla funkcjonariuszy.


Szanowni przychylni nam związkowcy z innych organizacji. Zajmijcie się swoimi organizacjami, my sobie świetnie dajemy radę bez waszej pomocy, nie mniej dziękujemy za promowanie.


Wszystkie osoby zainteresowanie wstąpieniem do naszego związku, znajdą niezbędne informacje w dziale DOŁĄCZ.

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page