top of page

Karta MultiSport dla związkowcówFirma Benefit System przygotowała ofertę dla naszych członków.MultiSport PLUS – najbardziej znana karta sportowa w rynku, dająca możliwość nawet kilkukrotnego wejścia do obiektów w ciągu dnia. Poranny basen? Popołudniowy fitness? Wieczorna sauna lub grota solna?


MultiSport PLUS jest idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły na: www.kartamultisport.pl


Do każdej karty MultiSport, użytkownik otrzyma szereg usług bez

dodatkowych kosztów. Na dzień tworzenia oferty są to:

- 4 x w miesiącu wideo konsultacje z dietetykiem oraz z trenerem personalnym,

- dostęp do kreatora diety dla siebie oraz dla rodziny z tysiącami przepisów i 16 rodzajami diet + wszelkie wykluczenia alergiczne

- kurs jogi, Mindfulness na stres,

- dostęp do platformy Y2M - największej platformy do ćwiczeń w domu - ćwiczenia na żywo oraz te zapisane do odtworzenia.


Informację o sposobie zapisania się do związku znajdziesz TUTAJ


KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Plus - 200 zł

Karta stworzona dla tych, którzy stawiają na regularną aktywność. Umożliwia codzienne korzystanie z ponad 2500 obiektów i daje dostęp do szerokiej oferty online (treningi, Kreator Diety, konsultacje).


KARTY DODATKOWE do karty podstawowej

MultiSport Plus Osoba Towarzysząca - 179 zł

Karta stworzona dla tych, którzy stawiają na regularną aktywność. Umożliwia codzienne korzystanie z ponad 2500 obiektów i daje dostęp do szerokiej oferty online (treningi, Kreator Diety, konsultacje).


MultiSport Kids - 89 zł

Karta dla małych miłośników aktywności! Z MultiSport Kids Twoje dziecko może spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, rozwinąć pasję taneczną, zrelaksować się w grocie solnej albo popływać na basenie. Karta do 15 roku życia.


MultiSport Kids Aqua - 40 zł

Karta dla dzieci, które przepadają za zabawą i aktywnością w wodzie. MultiSport Kids Aqua umożliwia korzystanie z ponad 500 basenów na terenie całej Polski. Karta do 15 roku życia.


MultiSport Student - 119 zł

Wyjątkowa karta dla studentów i uczniów między 15 a 26 rokiem życia. MultiSport Student daje dostęp do blisko 4000 obiektów sportowych i całej oferty MultiSport online.


MultiSport Senior - 69 zł

Karta MultiSport Senior dla osób powyżej 60 roku życia. Daje możliwość korzystania z tysięcy obiektów w całej Polsce codziennie do godziny 16.00. To nie tylko siłownia czy basen, ale też groty solne i sauny, w których można spokojnie odpocząć.
Aby skorzystać musisz być członkiem naszej organizacji oraz wypełnić i dostarczyć poniższe oświadczenie zgodę do naszej siedziby - osobiście lub pocztą.

Zgoda na pobieranie opłaty MultiSport
.pdf
Pobierz PDF • 138KB

WAŻNE

Oferta zostanie uruchomiona przy co najmniej 10 osobach zainteresowanych ofertą.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page